Mavi Sertifikalı Ceviz Fidanı

mavi sertifikalı ceviz fidanı

Zirve Fidancılık olarak yüksek devlet destekli mavi sertifikalı ceviz fidanı üretim ve satışı için tüm prosedürlerimizi tamamlamış bulunmaktayız. Firmamız 2016 yılında mavi sertifikalı ceviz fidanı satışlarına başlayacaktır. Mavi Sertifikalı Ceviz Fidanı Sipariş Alımlarımız Başlamıştır.
Mavi Sertifika Nedir?
Mavi Sertifikalı Ceviz Fidanında Devlet Desteği

Tüplü Ceviz Fidanı

tüplü fernor ceviz fidani

Tüplü ceviz fidanlarımızın satışı yıl boyunca yapılmaktadır.
Tüplü Ceviz Fidanı Siparişi ve destek için bizi arayabilirsiniz.

 

Ceviz Fidanı Bahçesi

ceviz bahçesi kurulumu

Zirve Ceviz Fidanı yetiştiriciliği olarak satış zamanı ve sonrası destek hizmetlerimizden ceviz bahçesi kurulumu ile yanınızdayız. Sizlerin hak ettiği en iyi hizmeti sunmayı amaç edinen firmamız alanında profesyonel ekibi ile ceviz bahçeniz kurulur.
Ceviz Bahçesi Nasıl Kurulur?

Açık Köklü Ceviz Fidanı Yetiştiriciliği

açık köklü ceviz fidanları

Açık köklü ceviz fidanı 2 yıl boyunca uzun emekler sonucu ürettiğimiz %100 aşılı ismine doğru Tarım Bakanlığı onaylı sertifikalı ceviz fidanlarıdır.

Firmamız üzerinden faturalı istediğiniz boyda sertifikalı açık köklü ceviz fidanı satın almak istiyorsanız tercihiniz Zirve Ceviz Fidanı yetiştiriciliği olmalıdır. Açık köklü ceviz fidanlarımızın satışı her yılın Kasım ayında başlamaktadır. Açık köklü ceviz fidanıSatışlarımız Ocak-Şubat aylarına kadar devam etmektedir.

Açık Köklü Ceviz Fidanı Siparişi

2015-2016 yılı sezonu için sınırlı sayıda açık köklü ceviz fidanımız kalmıştır. İstediğiniz boy ve cinste açık köklü ceviz fidanı siparişi vermek için acele ediniz. Chandler ve Fernor ceviz fidanı fiyatlarımızı mutlaka sorunuz. 

Satış ve Pazarlama Müdürü Tayfun Baş - 0534 302 00 12

Mavi Sertifikalı Açık Köklü Ceviz Fidanı

Yüksek Devlet Desteklli mavi sertifikalı ceviz fidanı siparişlerinizin alımına başlanmıştır. 2016 yılı için sınırlı sayıdaki yüksek devlet hibe destekli mavi sertifikalı ceviz fidanı çeşitlerimizi mutlaka öneriyoruz. Bizde fidan almadan karar vermeyin.

Kalite ve çeşidine güvendiğimiz ceviz fidanlarımız bu tesiste yetişiyor ve aşılanıyor...

Zirve Fidancılık olarak satış sonrası kurduğumuz ceviz fidanı bahçelerimizin periyodik kontrollerini düzenli olarak yapıyor. Satışını yaptığımız ceviz fidanlarımızın kalitesini yerinde görüyoruz.

Ceviz Fidanı Üretim Tesisimiz

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com