Mavi Sertifikalı Ceviz Fidanı

mavi sertifikalı ceviz fidanı

Zirve Fidancılık olarak yüksek devlet destekli mavi sertifikalı ceviz fidanı üretim ve satışı için tüm prosedürlerimizi tamamlamış bulunmaktayız. Firmamız 2016 yılında mavi sertifikalı ceviz fidanı satışlarına başlayacaktır. Mavi Sertifikalı Ceviz Fidanı Sipariş Alımlarımız Başlamıştır.
Mavi Sertifika Nedir?
Mavi Sertifikalı Ceviz Fidanında Devlet Desteği

Tüplü Ceviz Fidanı

tüplü fernor ceviz fidani

Tüplü ceviz fidanlarımızın satışı yıl boyunca yapılmaktadır.
Tüplü Ceviz Fidanı Siparişi ve destek için bizi arayabilirsiniz.

 

Ceviz Fidanı Bahçesi

ceviz bahçesi kurulumu

Zirve Ceviz Fidanı yetiştiriciliği olarak satış zamanı ve sonrası destek hizmetlerimizden ceviz bahçesi kurulumu ile yanınızdayız. Sizlerin hak ettiği en iyi hizmeti sunmayı amaç edinen firmamız alanında profesyonel ekibi ile ceviz bahçeniz kurulur.
Ceviz Bahçesi Nasıl Kurulur?Pikan Ceviz Fidanı

CEVİZ FİDANI ÖZELLİKLERİ

Pikan ceviz fidanı piyasada zor bulunan meyvesi oldukça pahalı bir ceviz fidanı türüdür.Pikan cinsi cevizin anavatanı Kuzey Amerika'dır. Pikan ceviz fidanı ülkemizde Akdeniz ikliminin sahip olduğu kıyı kesimlerine ekilebilir. Ülkemizde Nadir bulunan pikan ceviz fidanına firmamızdan açık köklü ve tüplü olarak ulaşabilirsiniz.

Pikan Ceviz Fidanı Meyve Özellikleri

  • Pikan cevizinin en önemli özelliklerinden biri iç randıman veriminin yüksekliği ve ayrıca ılıman iklimlerde diğer ceviz çeşitlerine göre daha dayanaklı ve az masraflıdır.

Pikan Ceviz Fidanı Ağaç Özellikleri

  • Geç donmaların olduğu ilkbahar mevisimi ile erken donmaların olduğu sonbahar mevsimine kadar yetişme evresi bulunur.
  • Pikan fidanının yetiştiriciliği konusunda dikkat edilmesi gereken konulardan biride üretim için seçilecek bölgedeki gece-gündüz sıcaklık farkı çok yüksek olmamalıdır.

Ceviz Fidanı Üretim Tesisimiz

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com