Mavi Sertifikalı Ceviz Fidanı

mavi sertifikalı ceviz fidanı

Zirve Fidancılık olarak yüksek devlet destekli mavi sertifikalı ceviz fidanı üretim ve satışı için tüm prosedürlerimizi tamamlamış bulunmaktayız. Firmamız 2016 yılında mavi sertifikalı ceviz fidanı satışlarına başlayacaktır. Mavi Sertifikalı Ceviz Fidanı Sipariş Alımlarımız Başlamıştır.
Mavi Sertifika Nedir?
Mavi Sertifikalı Ceviz Fidanında Devlet Desteği

Tüplü Ceviz Fidanı

tüplü fernor ceviz fidani

Tüplü ceviz fidanlarımızın satışı yıl boyunca yapılmaktadır.
Tüplü Ceviz Fidanı Siparişi ve destek için bizi arayabilirsiniz.

 

Ceviz Fidanı Bahçesi

ceviz bahçesi kurulumu

Zirve Ceviz Fidanı yetiştiriciliği olarak satış zamanı ve sonrası destek hizmetlerimizden ceviz bahçesi kurulumu ile yanınızdayız. Sizlerin hak ettiği en iyi hizmeti sunmayı amaç edinen firmamız alanında profesyonel ekibi ile ceviz bahçeniz kurulur.
Ceviz Bahçesi Nasıl Kurulur?

Tüplü Ceviz Fidanı Yetiştiriciliği

chanler ceviz fidanı

Tüplü ceviz fidanlarımızın satışı yıl boyunca yapılmaktadır. Ancak Tüplü Ceviz Fidanlarının yetiştirilip satışa hazır hale gelmesi her yılın Mart ayını bulmaktadır. Bu yüzden mart ayından itibaren yeni sezon Tüplü ceviz fidanı firmamızdan satın alabilirsiniz.

Tüplü Ceviz Fidanı Siparişi

Sizde yeni sezonda tamamı ismine doğru sertifikalı olarak üretilen 1 ve 2 yaşlarında bir çoğunun meyvesi üzerinde yerli (şebin,bilecik) veya yabancı cins (chandler,fernor) ceviz fidanı satın almak istiyorsanız Zirve Ceviz Fidanı yetiştiriciliği olarak hizmetinizdeyiz. Tüplü ceviz fidanı yeni sezon erken siparişlerinizde özel indirimlerle yanınızdayız. Bizleri bir telefon ile aramanız yeterlidir. Bizden satın aldığınız tüplü ceviz fidanları özenle paketlenerek söz verdiğimiz gününde kargoya verilir. Toplu alımlarınızda özel araçlarımız ile köyünüze bahçenize kadar teslim ediyoruz.

Satıştaki Tüplü Ceviz Fidanı Çeşitlerimiz

Fernor Ceviz Fidanı | Chandler Ceviz Fidanı

Satış ve Pazarlama Müdürü Tayfun Baş - 0534 302 00 12

Farkımız 1988 yılından günümüze babadan oğula sektörümüzde edindiğimiz tecrübeler ile işimizin gerektirdiği ve sonuna kadar benimsediğimiz etik davranışlar ile ismine doğru sertifikalı aşılı ceviz fidanlarını sizlere ulaştırıp sattığımız tüplü ceviz fidanı çeşitlerimizin arkasında durmaktır.

Tüplü Fernor Ceviz Fidanı

Bandırma'da Kurulu Üretim Tesisimiz

açık köklü ceviz fidanı üretim tesisimiz

Kurduğumuz Ceviz Bahçelerinden Görüntüler

tüplü ceviz fidanı bahçesi

2016 Sevkiyatlarımızdan Tüplü Ceviz Fidanı Resimleri

Ceviz Fidanı Üretim Tesisimiz

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com